Internazionale – Salernitana 4-0 samenvatting

denzel-dumfries

Denzel Dumfries speelde vrijdag een sleutelrol in de gemakkelijke overwinning van Internazionale met 4-0 op Salernitana, de hekkensluiter. De international van Nederland maakte na vijf maanden weer een doelpunt voor de Serie A-leider en leverde ook een assist.

serie-A

Serie-A Stand

StandGSWGVPVT
Internazionale Internazionale242031635912
Juventus Juventus241653533615
AC Milan AC Milan241644524727
Atalanta Atalanta231337424423
Bologna Bologna241194423522
AS Roma AS Roma241158384230
SS Lazio SS Lazio231148372824
Fiorentina Fiorentina241149373628
Torino Torino24996362320
10 Napoli Napoli231058353227
11 Monza Monza24798302128
12 Genoa Genoa24789292530
13 Lecce Lecce255911242439
14 Frosinone Frosinone246513233249
15 Udinese Udinese243138222437
16 Empoli Empoli245613211837
17 Sassuolo Sassuolo235513202942
18 Hellas Verona Hellas Verona244713192132
19 Cagliari Cagliari244614182245
20 Salernitana Salernitana252716132051